Для записи или в случае других вопросов, просьба звонить по телефону 26460009 или писать [email protected]

Kolumbs.lv

 

LOT Polish Airlines svin jubileju un dāvina biļetes!

3 nedēļu garumā, tiks uzdoti 3 āķīgi jautājumi par un ap aviokompāniju Lot Polish Airlines. Meklē atbildes zemāk tekstā, sūti tās uz [email protected]. Ja būsi atbildējis pareizi, tad piedalīsies izlozē par 2 aviobiļetēm uz Varšavu! 

3. nedēļas jautājums: 

Kam ir pieejama atsevišķa LOT Elite Lounge iekšējā zona?

Otrās nedēļas jautājumu atradīsiet klikšķinot šeit.

 

LOT FLOTE

LOT pamatoti lepojas ar jaunu un modernu lidmašīnu floti, kas pastāvīgi tiek pilnveidota.  Šobrīd LOT floti veido 51 lidmašīna - 8 Boeing 787-8 Dreamliner, 2 Boeing 737 MAX, 4 Boeing 737-800 NG, 3 Boeing  737-400, 6 Embraer 195, 12 Embraer 175, 6 Embraer 170  un 10 Bombardier DHC-8Q400.  Flotes attīstība ir daļa no izaugsmes stratēģijas, saskaņā ar kuru līdz 2020. gadam LOT vēlas divkāršot pasažieru, lidojumu un savu lidmašīnu skaitu, tādējādi kļūstot par lielāko aviokompāniju Centrāleiropā un Austrumeiropā.


LOT flotes lepnums ir Boeing 787 lidmašīnas, kuras ir ne tikai modernākās, bet arī videi visdraudzīgākās  lidmašīnas pasaulē. Boeing 787 celtniecībā  50% no izmantotajiem ir kompozītmateriāli, kas samazina lidmašīnas svaru, un ir pilnībā otrreiz pārstrādājami  materiāli. Boeing 787 ir degvielas ekonomijas lidmašīnas, jo, pateicoties ļoti vieglo materiālu, aerodinamikas un efektīva dzinēja apvienojumam, degvielas patēriņš ir par 20% mazāks kā citu modeļu reaktīvajām lidmašīnām. Unikālā Dreamliner spārnu struktūra ar paaugstinātiem galiem ļauj samazināt gaisa pretestību un, pateicoties šim risinājumam, tālo distanču lidojumi norit ātri un bez turbulences. Lidmašīnās ir par 8% vairāk skābekļa, augstāks mitruma līmenis un labāka gaisa filtrēšana, kas samazina noguruma sajūtu. Dreamliner lidmašīnās ir lieli logi, to izmērs ir táds pats kā rokas bagāžai  - 27 x 47 cm – un tie ir par 30% lielāki kā citās pasažieru lidmašīnās. Plašais salons ir aprīkots ar īpašu LED apgaismojumu, kas ļauj mainīt gaismas intensitāti un krāsu. Boeing 787 ir 252 sēdvietas.  Ar to LOT flotes izaugsme nebeidzas, jo šā gada pavasarī ir sākusies lielāku 294 vietīgu Dreamliner – Boeing 787-9 piegāde. Pirmā šāda veida lidmašīna tiks piegādāta jau 23.martā. Pavisam LOT  ir pasūtījusi 4 Boeing 787-9 lidmašīnas un ar tām tiks veikti lidojumi arī uz jaunāko Āzijas galamērķi Singapūru.LOT pasažieri  reisos uz  Londonu, Briseli, Parīzi un citos divu un vairāk stundu lidojumos var izbaudīt komfortu modernizētajās Boeing 737-400 lidmašīnās. Tajās ir instalēti jauni ādas krēsli, kas aprīkoti ar elektrības kontaktligzdām un visā salonā ierīkots plašs apgaismojums, radot mājīgu un gaišu atmosfēru.  No 2017.gada vasaras LOT flotei pievienojušās četras Boeing 737-800 NG divu dzinēju lidmašīnas, kurās ir plašs salons un lieli rokas bagāžas nodalījumi pasažieru komfortam. 

Embraer grupā lielākās Embraer 195, vidējās Embraer 175 un mazākās Embraer 170 lidmašīnas projektējusi un ražojusi Brazīlijas kompānija Embraer. Pateicoties  efektīgajam dzinējam, tās lido ātrāk ar samazinātu degvielas patēriņu un tajās ir ļoti zems trokšņu līmenis. Ar Embraer 195, kurā ir 112 pasažieru vietas, LOT lido uz lielākajām Eiropas lidostām, ar 82 vietīgo Embraer 175 un 70 vietīgo Embraer 170 uz Budapeštu, Sofiju,  Zagrebu, Minheni, Diseldorfu, Luksemburgu, Cīrihi,  Ženēvu, Prāgu, arī vietējām  Polijas lidostām.     Īso distanču  lidojumus uz Latviju un Skandināvijas valstīm  LOT veic ar Dash Q400  divu dzinēju šauras fizelāžas propelleru lidmašīnām, kuras projektējis un ražojis Kanādas uzņēmums  Bombardier. Lidmašīnas ir ērtas pasažieriem un klusas – burts "Q" lidmašīnas nosaukumā ir ņemts no vārda "kluss"

 

LOT KORPORATĪVĀ PROGRAMMA

LOT Polish Airlines korporatīvā programma ir labs risinājums uzņēmumiem, kuru darbinieki regulāri dodas darba komandējumos.

LOT korporatīvā programma piedāvā uzņēmumiem iegādāties aviobiļetes ar atlaidēm no konkrētiem Ekonomiskās klases, Premium ekonomiskās klases un Biznesa klases tarifiem LOT veiktajos lidojumos no Rīgas uz Varšavu, Polijas vietējām lidostām, Eiropas pilsētām, kā arī uz Āzijas un Ziemeļamerikas lidostām.

Uzņēmumiem ar lielu lidojumu apjomu  LOT korporatīvā programma piedāvā arī brīvus biļešu tarifu lietošanas noteikumus no konkrētiem Ekonomiskās un Premium ekonomiskās klases tarifiem,  kas ļauj veikt izmaiņas ceļojumā pat pēdējā brīdī.

Kā pieteikties LOT korporatīvajai programmai?

Lai saņemtu papildus informāciju par LOT korporatīvās programmas piedāvājumu uzņēmumam, jautājiet saviem KOLUMBS ceļojumu konsultantiem. Jums tiks piedāvāts speciāli  Jūsu uzņēmumam veidots korporatīvais līgums, kas atbilst Jūsu vajadzībām, ceļojot ar LOT.

 

 

LOT BIZNESA ZĀLE VARŠAVAS LIDOSTĀ   

LOT biznesa zāle Polonēze Varšavas Chopin lidostā ir vadošā aviokompānijai LOT un vienīgā, kas apkalpo Biznesa klases un Star Alliance Gold pasažierus. Tā ir ērti novietota tūlīt aiz drošības pārbaudes Šengenas zonā, virs 25-26 izejas vārtiem. Zāle ir pieejama  LOT Biznesa klases pasažieriem ar biļetēm uz attiecīgās dienas reisu, LOT Premium Ekonomiskās klases pasažieriem ar biļetēm uz attiecīgās dienas reisu par 120PLN jeb 30EUR maksu, Miles&More HON un Senator biedriem ar biļetēm uz attiecīgās dienas Star Alliance aviokompāniju reisiem, Miles&More Frequent Traveler (FTL) biedriem ar biļetēm uz attiecīgās dienas LOT, Lufthansa, SWISS, Austrian vai Brussels Airlines reisiem. 

LOT Biznesa zāles  elegantais dizains  radīts ar domu, lai tās viesi gūtu relaksējošu  atpūtu. Koka paneļi, gaišās krāsas un modernais apgaismojums ir papildināts ar nomierinošu ūdens tecējumu un dzīvo sienu visas zāles garumā.

 

Zāles sadalījums nodrošina viesu privātumu, pārdales sienas un pakaramie rada atsevišķas sēdvietas gan darbam, gan atpūtai. Sēdvietas ir plašas un ērtas, ir pieejamas lielas sofas, kā arī atsevišķas individuālas zonas ar privātu atmosfēru. Klēpjadatora lietotājiem ir pieejamas lielas individuālas darba vietas, kā arī viens pašapkalpošanās dators. Zāle ir pilnībā nodrošināta ar elektriskajām kontaktligzdām.

 

LOT Biznesa zāles Polonēze ērtības  - zālē ir divas bufetes, kas piedāvā dažādas augstas kvalitātes uzkodas un auksto galdu, kā arī bezalkoholiskos un alkoholiskos dzērienus, vīnu un espresso automātus. Zālē ir pieejams liels laikrakstu un žurnālu klāsts. Zālē ir plašas labierīcības telpas un duša, kas ir pieejama pēc lūguma.

HON Circle dalībniekiem ir pieejama arī atsevišķa LOT Elite Lounge iekšējā zona ar uzlabotu ēdienu un dzērienu klāstu, kā arī privātu atpūtas zonu.

 

LOT APBALVOJUMI

LOT darbības laikā ir piešķirti daudzi apbalvojumi, piemēram, ASV žurnāls “Global Traveler”  piešķīris godalgu “Labākā aviokompānija Austrumeiropā” 2008., 2009., 2010., 2012. un 2014.gadā. 

“Business Traveler Magazine” britu izdevuma lasītāji atkārtoti augsti novērtējuši  LOT pakalpojumu kvalitāti, piešķirot 17 gadus pēc kārtas no 1998. līdz 2015.gadam apbalvojumu “Labākā Centrālās un Austrumeiropas aviokompānija”.

 2015.gadā “Business Traveler ” novērtēja LOT  kā labāko aviokompāniju īso distanču lidojumos un LOT biznesa zāli Polonēze Varšavas lidostā  par labāko biznesa zāli Polijā.  

2015.gadā LOT tika ierindota starp 10 pasaules punktuālākajām aviokompānijām prestižajā OAS vērtējumā.