Для записи или в случае других вопросов, просьба звонить по телефону 26460009 или писать [email protected]

Kolumbs.lv

LOT Polish Airlines svin jubileju un dāvina biļetes!

3 nedēļu garumā, tiks uzdoti 3 āķīgi jautājumi par un ap aviokompāniju Lot Polish Airlines. Meklē atbildes zemāk tekstā, sūti tās uz [email protected]. Ja būsi atbildējis pareizi, tad piedalīsies izlozē par 2 aviobiļetēm uz Varšavu!

2. nedēļas jautājums:
Cik sēdvietas ir PE klasē Dreamliner 787 lidmašīnās?

Pirmās nedēļas jautājumu atradīsiet klikšķinot šeit.

LOT pasažieri gan lidojumos uz Eiropu un Vidéjiem Austrumiem, gan tālo distanču lidojumos uz Ziemeļameriku un Āziju var izbaudīt lielisku komfortu un augstu apkalpošanas standartu  biznesa, premium ekonomiskās un ekonomiskās klases nodalījumos.

LOT Biznesa klase

LOT Biznesa klasē piedāvā augstāko komforta līmeni gan uz sauszemes, gan gaisā. Biznesa klases vietas ir izvietotas kabīnes priekšgalā, blakus esošā sēdvieta ir brīva. Biznesa klases pasažieriem tiek piedāvāta ekskluzīva restorānu ēdienkarte, plaša alkoholisko, bezalkoholisko dzērienu un uzkodu izvēle, jaunākie preses izdevumi. 

Lidostās Biznesa klases pasažieriem ir prioritārā reģistrācija pie atsevišķiem reģistrācijas galdiņiem, ātrā drošības kontrole (Fast Track) un prioritārā iekāpšana. 

Ceļojot LOT Biznesa klasē, pasažieri var izmantot gan LOT biznesa zāli Varšavas Chopin lidostā, gan biznesa zāles citās lidostās. Tā ir perfekta vieta, kur atpūsties, gaidot savu reisu vai strādāt komfortablos apstākļos.

Tālo distanču lidojumos Boeing 787 Dreamliner lidmašīnās Biznesa klasei ir atsevišķa priekšējā kabīne ar 18 vietām, kas izvietotas konfigurācijā 2-2-2. Krēsli ir pārveidojami 190cm garās un 54cm platās gultās. Sēdekli var automātiski pagriezt par 180 grādiem, darbinot ar izgaismotu skārienjūtīgu tālvadības pulti. Katru biznesa klases pasažieri visa ceļojuma laikā apkalpo savs individuāls stjuarts.

Katra sēdvieta ir aprīkota ar 39cm lielu interaktīvu ekrānu un individuālu LED apgaismojumu lasīšanai.

Katrs Biznesa klases pasažieris bez maksas Eiropas lidojumos var pārvadāt 2 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 32 kg, un 3 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 32 kg tālo distanču lidojumos. Pēc atlidošanas Biznesa klases pasažieri pirmie saņem reģistrēto bagāžu.   

LOT Premium Ekonomiskā klase

LOT Premium Ekonomiskā ir servisa klase starp Biznesa un Ekonomisko klasi – ieviesta visos tālo distanču lidojumos uz Ņujorku, Čikāgu, Losandželosu, Toronto, Pekinu, Tokiju, Seulu un Singapūru, kā arī visos lidojumos uz Eiropu un Vidējiem Austrumiem. Biznesa un Premium ekonomiskā  servisa klases nav pieejamas tikai īsajos iekšzemes lidojumos pa Poliju. Ceļotāji var novērtēt augstāku, biznesa klasei  līdzvērtīgu komfortu par pieņemamám biļešu cenām. 

Premium Ekonomiskajā klasē krēsli ir izvietoti kabīnes priekšgalā tūlīt aiz Biznesa klases vietām. Lidojuma laikā Premium ekonomiskās klases pasažieriem bez papildus maksas tiek piedāvāti izsmalcināti ēdieni pēc izvēles, plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu asortiments, jaunākie preses izdevumi.  

Lidostās pasažieriem ir Biznesa klases privilēģijas, t.i., reģistrācija pie Biznesa klases galdiņiem, ātrā drošības kontrole, prioritārā iekāpšana un ātra reģistrētās bagāžas saņemšana, tāpat kā Biznesa klases pasažieriem pirmajiem saņemot bagāžu. 

Premium ekonomiskās klases pasažieri  par 30EUR  maksu  var izmantot LOT biznesa zāles ērtības Varšavas Chopin lidostā.   

Visos tālo distanču lidojumos ar Boeing 787 sēdvietas, kopā 21, atrodas lidmašīnas priekšpusē un ir speciāli veidotas tā, lai nodalītu pasažieru privāto zonu. Sēdvietas ir izkārtotas konfigurācijā 2-3-2.  50cm platos, értos ergonomiskos krēslus var nolaist līdz 15,20cm slīpai pozīcijai  un tiem ir augšup, lejup kustināms galvas paliktnis, kā arī pagarināts kāju balsts ar uz leju noliecamu balsta virsmu. Katra sēdvieta ir aprīkota ar 27cm lielu interaktīvu ekrānu.

Katrs  Premium ekonomiskās klases pasažieris  bez maksas var pārvadāt 2 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 23 kg. 

Ekonomiskā klase

Arī  LOT Ekonomiskajā klasē pasažieri ceļo ar komfortu. Ekonomiskās klases lidojumos pa Eiropu bez maksas tiek piedāvāts  ūdens, kafija, tēja un šokolādes batoniņs. Par mērenu cenu pasažieri var iegādāties gardas sviestmaizes, salātus, siltos ēdienus, uzkodas, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. 

Tālo distanču lidojumos Ekonomiskās klases pasažieriem tiek piedāvāti bez maksas siltie ēdieni un uzkodas pēc izvēles, kā arī plašs bezalkoholisko dzērienu sortiments. Lídz 12 stundām pirms lidojuma, piemaksājot 25EUR, var iegādāties Ekstrā ēdienkarti (My Premium Menu) un baudīt lielisku virtuvi ar gardiem ēdieniem un alkoholisko dzērienu sortimentu.

Lidostās Ekonomiskās klases pasažieri bez maksas var reģistrēties pie LOT reģistrācijas galdiņiem. Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta prioritārā iekāpšana. Ekonomiskās klases biļetes cenā ir iekļauta viena reģistrējamās bagāžas vienība līdz 23 kg. Izņēmums ir biļetes par  SAVER  tarifiem lidojumos uz Eiropu un Vidējiem Austrumiem, kurās bez maksas ir iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8kg, un pirmā reģistrējamās bagāžas vienība līdz 23kg maksā 20EUR. 

Tālo distanču lidojumos ar Boeing 787 Ekonomiskajā klasē ērtie ergomiskie krēsli ir 43cm plati, sēdvietu atzveltnes var atbīdīt līdz 10,16cm slīpai pozīcijai. Katrai sēdvietai ir 23cm liels ekrāns.

Visās servisa klasēs tiek piedāvātas plašas izklaides iespējas lidojuma laikā - LOT IFE sistēma ir aprīkota ar tālruni, kā arī ar skārienjūtīgu ekrānu un dažādām aplikācijām. Filmu un TV programmu aplikācija piedāvā filmas dažādām gaumēm, populārus TV raidījumus, valodu izvēli. Audio aplikācija piedāvā klausīties gan mūziku, gan audio grāmatas, ar E-lasīšanas aplikāciju var izvēlēties dažādas grāmatas, laikrakstus un žurnālus. Interaktīvā spēļu aplikācija piedāvā plašu spēļu izvēli vienam un vairākiem dalībniekiem ar standarta un 3D grafikām. Interaktīvā karšu aplikācija ļauj pasažieriem saistošā un patīkamā veidā iepazīties ar lidojuma informāciju.