Klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Latvijas tūrisma tirgū ar augsta līmeņa apkalpošanas standartiem tūrisma pakalpojumu sniegšanā. SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” dibināta 1998.gadā un saviem klientiem nodrošina plašu tūrisma pakalpojumu un informācijas klāstu visā pasaulē. Kopš dibināšanas brīža aģentūra piedāvā atpūtas un izklaides braucienus individuāliem klientiem.

2001.gadā aģentūrā tika izveidota korporatīvo klientu nodaļa, kas nodrošina profesionālu servisu aģentūras korporatīvajiem klientiem.

2005.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” atklāja Latvijā pirmo avio interneta veikalu Letasaviobiletes.lv, kas klientiem nodrošina dažādu tūrisma pakalpojumu iegādi tiešsaistē.

2013.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” iegādājās ceļojumu biroju SIA „Averoja”, tādejādi pēc apgrozījuma kopā ar SIA „Averoja” kļūstot par vadošo tūrisma aģentūru Latvijā.

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir viens birojs – centrālais birojs Blaumaņa ielā 34-6, Rīga, LV-1011 (korporatīvo klientu nodaļa, atpūtas klientu nodaļa, administrācija).

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) biedrs, un kopš 2002.gada SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir iegūts IATA aģenta statuss, kas ļauj aģentūrai piedāvāt saviem klientiem visplašāko aviobiļešu klāstu visā pasaulē.

Atbilstoši Tūrisma nozares prasībām, 2010.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir reģistrēta tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē kā tūrisma aģents un tūrisma operators ar reģistrācijas numuru TATO-2010-107. Aģentūrai ir klienta iemaksātās drošības naudas garantijas apdrošināšanas polise.

Pievienošanās Lufthansa City Center tīklam, dod iespēju SIA «Tūrisma aģentūra Kolumbs» un SIA «Averoja» nodrošināt saviem korporatīvajiem klientiem jaunus, kvalitatīvus biznesa ceļojumu pakalpojumus, piedāvājot specifiskus risinājumus un ekskluzīvu piekļuvi īpaši izstrādātu produktu un pakalpojumu klāstam. Lufthansa City Center partneruzņēmuma statuss dod aģentūrām tiešu piekļuvi pasaules vadošo tūrisma pakalpojumu sniedzēju sistēmām.

Ceļošana ir brīvības forma...

Ceļošana, galvenokārt, ir brīvība saņemties.

Brīvība izrāpties no migas un doties.
Brīvība nokratīt rutīnu.
Brīvība būt citur.
Brīvība lidot, peldēt un braukt.
Brīvība stāvēt ar izstieptu īkšķi ceļmalā.
Brīvība brīnīties.
Brīvība pazaudēt bagāžu.
Brīvība nenožēlot.
Brīvība būt brīvam.

Aizbrauc ceļojumā. Kaut vai uz Akmeņragu. Rezervē biļeti uz Tasmāniju.
Pēc stundas vari to atsaukt. Tikai sajūties kā ceļā. Pastāvi stundu lidostā, sajūti lidmašīnas.
Vispirms tās, kas aizlido. Tad tās otrās – kas atgriežas.
Cilvēkus ar koferiem un cilvēkus ar lietussargiem. Tas viss ir KOLUMBS.

KOLUMBS ir ceļojumu aģents.
KOLUMBS ir ceļojumu filozofs.
KOLUMBS ir iespaidu, atmiņu un brīvības kompānija.
KOLUMBS ir ceļojumu eksperts. Jo KOLUMBS pats ir ceļotājs.

KOLUMBS nekad neinscenē. Ar KOLUMBS viss notiek pa īstam.