✓ Individuāla pieeja ceļojumu plānošanā ✓ Konsultanta atbalsts ceļojuma laikā ✓ 20 gadu pieredze fantastisku ceļojumu organizēšanā

Kolumbs.lv

Kušadasi (Turcija)

- teicami vindsērfinga apstākļi
- daudzi ūdens parki ar ūdens slīdkalniņiem
- delfinārija, ar iespēju peldēties ar delfīniem
- skaista, smilšaina "Dāmu pludmale", 22 km garumā
- labākās zivju tavernas
Cena: 
699 EUR
(vienai personai, ceļojot divatā)

Turku valodā nosaukums Kušadasi nozīmē putnu salu un nāk no nelielas salas netālu no pilsētas centra Guvercin Adasi, kur atrodas akmens cietoksnis, kas ir pilsētas simbols. Senās pilsētas un skaistas pludmales ir lielākās apskates vietas, kuras daudzus gadus piesaistīja miljoniem tūristu no visas pasaules ar daudziem seniem pieminekļiem un lieliskiem apstākļiem neaizmirstamām brīvdienām.

Kušadasi ir bagāta vēsture, kurā Venēcijas un Genujas tirgotāji atstāja savu zīmi, kas to sauca par Skala Nova. 1413. gadā, lai piešķirtu nozīmi pilsētai, lielvizīrs Okuz Megmets Paša uzdeva būvēt mošeju un Kaleici hammamus, pilsētas sienas un dzīvojamo karavānu - saraju. Līdz šim brīdim vara apbrīnot šo celtņu drupas. Bet tas ir tikai priekšstats par to, ko šeit gaida vēstures un apskates mīļotāji. Tikai 20 km attālumā no Kušadasi ir viena no visbiežāk apmeklētajām tūrisma objektiem Turcijā: ļoti labi saglabājušās senās Efesas pilsētas daļas. Viena no skaistākajām senajām pilsētām pārsteidz ar spēku un saglabājušos celtņu skaitu.Apkārtne ir paradīze senatnes mīļotājiem, jo papildus Efesai ir tādas slavenas vietas kā Pirene, Mileta un Didima. Kušadasi ir lieliska vieta tiem, kas ir jauni garā. Centrs ir slavens ar savu bagātīgo naktsdzīvi. Ir daudz bāru, krodziņu, pabu, karaoke bāru, iestāžu ar turku mūziku, deju klubi un diskotēkas. Izklaide gaida arī mūsu mazos tūristus, jo Kušadāsī ir divas lielas ūdens pilsētiņas, kur visu dienu varat izklaidēties.Kušadasi apkārtne ir paradīze sauļošanās mīļotājiem, kur prieks sniedz platas smilšainas pludmales. Pilsētā pludmales ir mazas un pārpildītas. Skaistākā pludmale ir Long Beach, tā sākas aptuveni 6 km uz dienvidiem no centra un stiepjas 22 km attālumā! Tā nekad nav pārpildīta, šeit visi atradīs savu iecienīto stūrīti, ļoti smalkās smiltis, ūdens mirgo tūkstošiem krāsu. Mierīgums un klusums, skaisti skati uz salām un kalniem papildina šo idillisko ainavu. Kušadasī visi atradīs kaut ko sev. Tie, kas mīl vēstures pieminekļus, varēs apbrīnot tik daudz seno pilsētu jebkurā Turcijas vietā. Pēc ekskursiju apmeklējuma tiem, kas vēlas izklaidēties, šeit atradīsies bagātīga naktsdzīve. Un tad pelnītā atpūtu elegantajā viesnīcā pie skaistas pludmales. Ja jūs mīlat Turciju un jau bijāt Alanijā, Fetijā un Bodrumā, tad Kušadasi ir jāredz šajā gadaā. Mēs aicinām!

Cenā iekļauts:

  • Lidojums turp-atpakaļ no Rīgas;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā;
  • Ēdināšana (atkarīgs no izvēlētās viesnīcas);
  • Krieviski runājoša tūroperatora pārstāvja pakalpojumi;
  • Lidostas nodokļi.

Cenā nav iekļauts:

  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Ekskursijas;
  • Dzeramnauda;
  • Personiskie izdevumi.

Ceļvedis: tūristi ir pakļauti tūrisma operatora pārstāvim, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izbraukšanas laikā uzturēšanās laikā, kā arī pieteikumu saņemšanai vietējām ekskursijām.

Vīzas: Latvijas pilsoņiem - nav nepieciešams (līdz 90 dienām 180 dienās, viena uzturēšanās nav ilgāka par 30 dienām); nepilsoņiem - ir nepieciešama; Vīzu tūristu vajadzībām vajadzētu iegūt, izmantojot e-vīzu sistēmu: https://www.evisa.gov.tr/en/; maksa: 20 USD / pers. Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās datuma Latvijā. Latvijas pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam nav derīga ceļojumam. Pilsoņu un nepilsoņu, kas izsniegtas uz 50 gadu derīguma termiņu, pases nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas.

Vietējais laiks: Latvijas laiks.

Valoda: turku; var sazināties arī angļu valodā.

Valūta: 1 Turcijas lira; 1 EUR = 2,8 liras.

Dzeramnauda: princips, ka ikviens dod tik daudz, cik var. Algas Turcijā ir zemas, un dzeramnauda bieži vien ir lieliska finansiāla palīdzība. Ir pieņemts braucienu laikā vadītājiem un viesmīļiem atstāt apm. 5-10%.

Lidojuma ilgums: Rīga-Izmira - apm. 3 stundas

Transfers: lidosta-viesnīca: apm. 1-1,5 stundas (galvenokārt pa automaģistrāli).

Sabiedriskais transports: visas teritorijas ir pilnībā savienotas ar Kušadasi centru. Dolmuši, tie ir vietējie mini autobusi, kas brauc līdz pusnaktij. Vēlāk jūs varat izmantot taksometru. Taksometrs naktī ir apm. 1 EUR / km. Kursa cena ir jāsaskaņo pašā sākumā.

Pludmales: pašā Kušadasi jūs varat izmantot divas mazas pludmales. Viena atrodas pilsētas centrā un jahtu ostas tuvumā, tā ir maza un parasti pārpildīta. Otra, ko sauc par Ladies Beach, atrodas apm. 2 km uz dienvidiem no centra, un arī pārpildīta, jo te atrodas daudzas trīszvaigžņu viesnīcas. Visskaistākā pludmale, Longbīča, sākas apm. 6 km uz dienvidiem no pilsētas, 22 km gara, plata, smilšaina, piesaista ar savu skaistumu. Longbīčas pludmali var sasniegt ar vietējo mikroautobusu no jebkuras Kušadasi vietas.

Vietējās ekskursijas: veic vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu izveidotajiem nosacījumiem. Ekskursijas var nebūt organizētas neliela pieteikuma iesniedzēju skaita dēļ.