Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” piedāvā saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu, organizējot seminārus, konferences, izstāžu apmeklējumus un motivējošos braucienus jeb MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events & Exibitions).

Sanāksmes, konferences un izstādes

Komandējumu un darījumu braucienu mērķis ir attīstīt uzņēmuma biznesu, tiekoties ar jauniem vai esošiem klientiem un partneriem. Nodrošinām ne tikai lidojumu un naktsmītni, bet rezervējam arī vietu sanāksmei semināru zālē vai biznesa pusdienām/vakariņām restorānā. Dodoties apmeklēt starptautisku konferenci vai izstādi, nodrošinām dalībnieku reģistrāciju un ieejas biļešu iegādi.

Semināru un konferenču organizēšanas pakalpojumi

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” nodrošina semināru un konferenču organizēšanu Latvijā un ārvalstīs. Pasūtījuma apstrādes procesā veicam pasākuma izmaksu detalizētu aprēķinu, saskaņā ar klientu noteikto budžetu, piedāvājot pilnu semināru un konferenču organizēšanas pakalpojumu klāstu:

 • Pasākuma norises vietas izvēli un rezervēšanu;
 • Tehniskā aprīkojuma nodrošināšanu;
 • Dalībnieku reģistrāciju;
 • Naktsmītnes rezervēšanu;
 • Transporta pakalpojumu nodrošināšanu;
 • Ēdināšanas pakalpojumus;
 • Tulku pakalpojumu nodrošināšanu;
 • Ekskursijas gida pavadībā dažādās valodās. u. c.

Motivējošie braucieni

Jūsu klientiem un partneriem

Motivējošais brauciens ir efektīvākais veids, kādā pateikties savam darījumu partnerim vai klientam – tas ir unikāls, netradicionāls un atmiņā paliekošs, kā arī finansiāli izdevīgs. Motivējošie braucieni palīdz nostiprināt attiecības un uzlabot pārdošanas rezultātus. Novērtējot motivējošo braucienu pozitīvo ietekmi uz biznesu, SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” klienti šāda tipa braucienus izvēlas arvien biežāk.

Motivējoša brauciena veiksmes pamatā būtiska ir aicinošā uzņēmuma klātbūtne – lai brauciens būtu veiksmīgs, ļoti svarīgi, lai tajā piedalītos arī aicinošā uzņēmuma pārstāvji, kas ļauj izveidot neformālas attiecības.

Priekšrocības, izmantojot tūrisma aģentūras pakalpojumus, organizējot motivējošo braucienus:

 • Laika ekonomija – veicam plānošanu Jūsu vietā, ļaujot Jums veikt savus tiešos darba pienākumus;
 • Izmaksu ekonomija – SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” plašais ārvalstu sadarbības partneru loks ļauj nodrošināt zemāko cenu pieejamību;
 • Profesionālu ekspertu konsultācija – piemeklējam Jūsu izvēlētajam galamērķim atbilstošas un pieejamas aktivitātes, vai izvēlētai aktivitātei piemeklējam piemērotāko galamērķi;
 • Atbalsts un koordinēšana – motivējošo braucienu norises gaitā nodrošinām 24/7 servisu, uzraugot motivējošā brauciena norises atbilstību programmai un nepieciešamības gadījumā operatīvi veicot izmaiņas.

Jūsu darbiniekiem

Prēmija naudas izteiksmē ir visizplatītākais motivācijas veids, lai gan gadu gaitā pierādīts, ka tas nav visefektīvākais. Joprojām pastāv stereotips, ka darbinieku motivācijai ceļojumu veidā ir augstas izmaksas, lai gan pētījumi liecina, ka dārgākais motivācijas veids ir nauda.

Motivācijas nauda nereti tiek uztverta kā daļa no algas un tiek tērēta ļoti līdzīgi, piemēram, rēķinu apmaksai, pārtikai. Ir pierādīts, ka finansiāla motivācija ir iepriecinoša brīdī, kad prēmija tiek saņemta, bet ir apgrūtinoša un saistīta ar nožēlu, kad prēmija jāizdod, turklāt motivācija naudas izteiksmē tiek aizmirsta ļoti ātri. Lielākā daļa cilvēku pat neatceras, kam prēmija iztērēta, tāpēc SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” un tā klienti savu darbinieku motivācijai izvēlas ceļojumus.

Ar ceļojumu cilvēkiem vienmēr saistās pozitīvas emocijas un atmiņas par redzēto un piedzīvoto. Gadījumos, kad ceļojumu piešķīris darba devējs, iepriekšminētās pozitīvās emocijas automātiski saistās arī ar to. Šāda motivācija viennozīmīgi vairo lojalitāti.

Apzinoties, ka par produktīvu un uzņēmumam peļņu nesošu darbu iespējams saņemt ceļojumu, vēlme strādāt un sasniegt mērķus paaugstinās. Ceļojums ir ļoti personīga motivācija – arī tāpēc, ka dod iespēju pavadīt laiku kopā ar kolēģiem un/vai ģimeni. Motivējošie ceļojumi ir lieliska platforma darbinieku un vadības savstarpējo attiecību nostabilizēšanai.

KOLUMBS – labākā cenas un kvalitātes attiecība MICE izstrādē!

 • Laika un izmaksu optimizācija;
 • Plašs piedāvājums un pilnvērtīga informācija;
 • Ērti, radoši, ātri.

Izstāžu braucienu piedāvājumi

SIA “Tūrisma aģentūra Kolumbs” aktīvi seko līdzi un informē savus klientus par aktuālākajām nozaru izstādēm pasaulē, tādējādi dodot iespēju uzņēmumiem ietaupīt laiku un finanses šādu braucienu organizēšanai.

Lai attīstītu savu uzņēmējdarbību, starptautisku izstāžu apmeklēšana kļuvusi par uzņēmēju ikdienu. Visbiežāk uzņēmēji saskaras ar to, ka laika trūkuma dēļ, brauciena organizēšana tiek atstāta uz pēdējo brīdi, nokļūšanai uz lielu pasākumu norises vietu nav vairs iespējams iegādāties aviobiļetes vai arī pēdējā brīdī tās kļuvušas ļoti dārgas, tuvākās viesnīcas jau pilnībā rezervētas, ieejas biļetes pasākumā vairs nav pieejamas vai arī to cena ir augusi.

Šo iemeslu dēļ, jau laikus informējam uzņēmumus par tuvākā gada nozīmīgākajiem nozares pasākumiem pasaulē, piedāvājot izdevīgākos lidojumu savienojumus, gan laika, gan cenas izteiksmē, pievienojam izmitināšanu, izvēloties ērti sasniedzamus un komfortablus viesnīcu piedāvājumus, informējam klientus par apdrošināšanas izmaksām, kā arī piedāvājam standarta pakalpojumiem pievienot papildus ēdināšanas pakalpojumus, ieejas biļetes izstādē, gidu un tulku pakalpojumus, ekskursiju programmas un transfērus.

Ja Jums vai Jūsu uzņēmumam ir interese apmeklēt nozares izstādes un saņemt aktuālo cenu piedāvājumu, lūgums sazināties ar mums: [email protected] vai pa tālruni: 67796110

Lai noskaidrotu vairāk par sadarbības iespējām, atstājiet savu kontaktu informāciju. Mēs ar Jums sazināsimies!
Pieprasījums