Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Joprojām slēgta Briseles lidosta

Līdz 04.04.2016. (ieskaitot) visi aviokompānijas airBaltic reisi Rīga-Brisele-Rīga ir atcelti. Laika posmā no 04.04.-11.04.2016. tiks veikti tikai vakara reisi, no 12.04. plānots pilnībā atsākt lidojumus.

Aviokompānija Lufthansa joprojām nodrošina īsos pārlidojumus uz Beļģiju. Lidojumi uz Briseli tiek novirzīti uz Ljēžas un/vai Antverpenes lidostām. Tālie reisi tiek veikti no Cīrihes vai Frankfurtes lidostām.

Informācija 23.11.2016.

Ņemot vērā terorisma draudus Beļģijas galvaspilsētā Briselē, informējam, ka aviokompānijas airBaltic un Brussels Airlines, kas veic lidojumus uz šo pilsētu, apstiprina, ka, lai gan draudu dēļ lidostās ir pastiprinātas drošības kontroles pārbaudes, lidojumi uz Briseli notiek saskaņā ar iepriekš plānoto lidojumu grafiku. Aviokompānijas seko līdzi aktuālajai informācijai – informāciju gadījumā pasažieri tiks informēti nekavējoties.

Balstoties uz iepriekš minēto, gan airBaltic, gan Brussels Airlines aviobiļetēm spēkā esošie maiņas un anulācijas noteikumi. Lai izvairītos no zaudējumiem, kas saistīti ar ceļojumu atcelšanu, iesakām iegādāties aviobiļetes, kuru noteikumi paredz plašākas maiņas un anulācijas iespējas. 

Tāpat informējam, ka Latvijā pārstāvētās apdrošināšanas kompānijas nesedz izdevumus, kas saistīti ar terorisma draudiem vai terorismu, jo tas tiek uzskatīts par izņēmumu, par kuru atlīdzība netiek izmaksāta. Apdrošināšanas kompānijas savos noteikumos konkrēti ir noteikušas riskus par kuriem tiek izmaksātas atlīdzības ceļojumu atcelšanas/patraukšanas gadījumā.

Piemēram, Tūrisma aģentūras Kolumbs sadarbības partnerim ERGO apdrošināšanas kompānijai tie ir:

Apdrošinātājs, nepārsniedzot apdrošinājuma summu konkrētajam apdrošinātajam riskam, sedz Apdrošinātās personas pierādāmos izdevumus, kas tai radušies saistībā ar plānotā ceļojuma anulēšanu/atcelšanu, pārtraukšanu vai nokavēšanu sekojošu iemeslu dēļ:

  • Apdrošinātās personas akūta saslimšana vai hroniskas saslimšanas pēkšņa saasināšanās, kuras dēļ tā saskaņā ar ārsta atzinumu nevar doties ceļojumā vai nevar turpināt iesākto ceļojumu;
  • Apdrošinātā persona nelaimes gadījuma rezultātā ir guvusi smagus miesas bojājumus, kuru dēļ tā saskaņā ar ārsta atzinumu nevar doties ceļojumā vai nevar turpināt iesākto ceļojumu;
  • Apdrošinātās personas nāve; 
  • Apdrošinātās personas tuvāko ģimenes locekļu un radinieku (vecāki, audžuvecāki, sieva/vīrs, bērni, audžubērni, brāļi, māsas) nāve, akūta saslimšana vai hroniskas saslimšanas pēkšņa saasināšanās, kā rezultātā, pamatojoties uz ārsta atzinumu, nepieciešama ārstēšanās stacionārā, un šī iemesla dēļ Apdrošinātā persona nevar doties ceļojumā vai turpināt iesākto ceļojumu;
  • Apdrošinātās personas darba kolēģa nāve, akūta saslimšana vai hroniskas saslimšanas pēkšņa saasināšanās, kā rezultātā apdrošinātā persona tiek atsaukta no atvaļinājuma vai komandējuma.
  • Apdrošinātās personas mantai nodarīts zaudējums ugunsgrēka, dabas katastrofas vai trešo personu prettiesiskas darbības rezultātā, ja šis zaudējums salīdzinājumā ar cietušā mantas stāvokli ir būtisks vai arī zaudējuma novērtējumam nepieciešama viņa klātbūtne;
  • Apdrošinātā persona cieš satiksmes negadījumā vai ir kriminālnozieguma upuris, un tas ir iemesls ceļojuma anulēšanai, atcelšanai, pārtraukšanai vai nokavēšanai;
  • Sabiedriskais transports (t.sk. taksometrs), ar kuru brauc Apdrošinātā persona, nokavē izbraukšanas laiku no izbraukšanas vietas vai ierašanos, satiksmes negadījuma, tehnisku bojājumu/defektu vai arī sliktu laika apstākļu dēļ, un tas ir par iemeslu ceļojuma nokavēšanai.

Nepieciešamības gadījumā, lūdzu, sazinieties ar savu ceļojumu konsultantu, lai pārliecinātos, vai plānoto ceļojumu iespējams atcelt vai pārcelt. Jaunāko informāciju par situāciju Beļģijā iespējams saņemt pie ceļojumu konsultanta vai Ārlietu ministrijas Ieteikumiem un brīdinājumiem ceļotājiem interneta vietnē.