Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

"Ceļojums bija labs, laika apstākļi arī labi. 

 

Viesnīcā Serenity Blue hotel viss it kā bija, pat skats uz jūru. 4 zvaigznes gan tur pēc mūsu saprašanas būtu par daudz, jo istabiņa bija ļoti pieticīga un maziņa. Brokastis uzskatu kā labas, vakariņas - pārāk vienkāršas, bet pieēsties varēja cik lien. Ūdens iekļauts cenā, bet kaut ko citu tur pirkt ir neprāts - pats vienreiz nopirku pie vakariņām vienu 0,33l vietējo alu (samaksāju 5EUR un tas bija stulbākais nedēļas pirkums). 

Ja netiek uz brokastīm vai vakariņām, tad jāpiesakās peronālam, jo tas ir atsaucīgs un piedāvā risinājumus. Visas reizes, kad netikām uz oficiālajām ēdienreizēm, bešā nepalikām un ēdiens tika nodrošināts. 

Eksursijās bijām uz Samarijas aizu, Santorini un izbraucām Safari ar Land Roveru un vietējo šoferi. Samarija bija precīzi tas ko gaidījām - pietiekami izaicinošs un grūts pārgājiens, bet ar gandarījumu beigās, Satntorini ir kļuvis par ļoti komerciālu "facebook" ekskursiju - ātri bildējamies, iečekojamies un skrienam. Tur it kā ap 6 stundas paredzētas uz salas, bet vismaz 3 no tām ir braucieni un sastrēgumi, pārējais vieglā riksī, jo uz prāmi  jāpaspēj. 

No safari neko negaidījām, bet bija jautri un interesanti, pie tam ar tiešām labām pusdienām un ar vīnu. Serpentīni, kazu fermas, daba, kalnu ciemi.”

    

Andris