Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

"Paldies Tūrisma aģentūrai Kolumbs par šo iespēju! 

 

Ielidojam ap 20.00, kur mūs sagaida gids un liels buss.

Ap 22.00 esam viesnīcā. Bufetes vakariņas jau beigušās 21.30, taču par vēlajiem iebraucējiem ir padomāts.

Viesnīcā ēdiens, personāls bija labs. Viesnīca gan nav nekāda modernā (no 70-iem gadiem), taču numuriņš man ar bērnu bija pieņemams, par spīti mazefektīvajam, toties skaļajam kondicionierim. Toties viesnīca 800 m no jūras un ap 1km no Port Aventura un no dzelzceļa stacijas. Labs pārtikas veikals 400 m attālumā.

 Laiks bija karsts +29 - +32 grādi ēnā, bet vēl izturams. 

Paši "uz savu roku" dodamies uz Barselonu, nokļūšana ar ātrvilcienu (1h) no Salou uz Barselona-Sants.

Pusdienas Barselonā restorānā Xiroi Ca La Nuri pludmalē uz terases - internetā obligāti jārezervē galdiņš vismaz 1 dienu iepriekš!

Izcili gardi un kvalitatīvi, cenas pieņemamas, apkalpošana laba.

La Rambla ar dzīvajām skulptūrām, peldbaseins uz viesnīcas jumta rietošās saules staros.

Iesaku izbaudīt akvāriju no 13.00-16.00, kad ārā ir svelme. Biļetes uz akvāriju labāk pirkt internetā, lai nav jāstāv rindā uz vietas.

1h izbrauciens ar kuģīti - lielisks veids kā sagaidīt plkst. 17.00, kad laiks doties no Placa Catalunya ar Tibibusu uz Tibidabo kalna atrakciju parku un tur pavadīt jauku vakaru atrakcijās.

Park Güell - biļetes pirku internetā, lai nav jānīkst uz vietas karstumā.

Te, ar līdzņemto bageti koku ēnā, pie mākslīgā strautiņa, barojām dažādus putniņus, ieskaitot zaļu papagaiļu pāri, kas te dzīvo savvaļā. Meitai 11 gados tas likās daudz interesantāk, nekā Gaudi meistardarbi.

Salou pludmale ir tīra, ūdens kā piens, taču veldzējošs. Palmas, jūra, patīkams vējiņš, prieks bērna acīs un laime.

Viļņi, zivju bari, ļoti sāļš bet ārkārtīgi tīrs ūdens. Viļņi, kas reizēm līdz 1m. Peldriņķi līdz - un atrakcijas garantētas! ;-)

Obligāti jāņem vismaz SPF 30+ sauleskrēms, citādi ātri bildē pēc sarkana krabja izskatīsies :)

Port Aventura Caribe Aquatic Park - izcili!

Uz lielo Port Aventura atrakciju parku ar >40 atrakcijām, milzīgajiem amerikāņu kalniņiem dosimies tad, kad bērnam būs kādi 14 gadi, tad arī Monserat kalns būs bērnam piemērotāks.

Check-out plkst.10.00. Nopirkt par 30 Eur vēlo izrakstīšanos nevar, jo daudz viesu ierodas uz Līgo svinēšanu. Var nolikt mantas glabātuvē, izmantot āra baseinu. Džakuzi pagrabstāvā gan neiesaku, jo tur tāda hlora smaka, ka nav iespējams pat tuvoties.

Esam abi ar meitu gandarīti - mums izdevās noķert īsu, bet īstu vasaru un tās priekus :) ”

 

    

Agris


"Mums gāja ļoti labi, atpūtāmies un izbaudījām.

 

No tūroperatora puses viss bija saorganizēts ļoti ērti un pārdomāti, izmantojām arī 3 ekskursijas - Venēciju, Florenci un SanMarino. 

Īpaši gribu izcelt gidi/asistenti Olgu, kura pavadīja mūs ceļā uz Venēciju un Florenci. Patiešām lielisks, zinošs cilvēks, padomāja par katru niansi un ērtībām. 

Paši braucām ekskursijās uz atrakciju parkiem - Itālija miniatūrā un Aquafun. Šos abus patiešām varu ieteikt ģimenēm ar bērniem kā lieliskus apmeklējuma punktus. ”

    

Kolumba kliente


"Ceļojums bija labs, laika apstākļi arī labi. 

 

Viesnīcā Serenity Blue hotel viss it kā bija, pat skats uz jūru. 4 zvaigznes gan tur pēc mūsu saprašanas būtu par daudz, jo istabiņa bija ļoti pieticīga un maziņa. Brokastis uzskatu kā labas, vakariņas - pārāk vienkāršas, bet pieēsties varēja cik lien. Ūdens iekļauts cenā, bet kaut ko citu tur pirkt ir neprāts - pats vienreiz nopirku pie vakariņām vienu 0,33l vietējo alu (samaksāju 5EUR un tas bija stulbākais nedēļas pirkums). 

Ja netiek uz brokastīm vai vakariņām, tad jāpiesakās peronālam, jo tas ir atsaucīgs un piedāvā risinājumus. Visas reizes, kad netikām uz oficiālajām ēdienreizēm, bešā nepalikām un ēdiens tika nodrošināts. 

Eksursijās bijām uz Samarijas aizu, Santorini un izbraucām Safari ar Land Roveru un vietējo šoferi. Samarija bija precīzi tas ko gaidījām - pietiekami izaicinošs un grūts pārgājiens, bet ar gandarījumu beigās, Satntorini ir kļuvis par ļoti komerciālu "facebook" ekskursiju - ātri bildējamies, iečekojamies un skrienam. Tur it kā ap 6 stundas paredzētas uz salas, bet vismaz 3 no tām ir braucieni un sastrēgumi, pārējais vieglā riksī, jo uz prāmi  jāpaspēj. 

No safari neko negaidījām, bet bija jautri un interesanti, pie tam ar tiešām labām pusdienām un ar vīnu. Serpentīni, kazu fermas, daba, kalnu ciemi.”

    

Andris


"Ceļojums kopumā mums bija ļoti labs, paldies!

 

Viesnīca ir skaista, netālu no jūras, samērā klusa vieta. 

Viesnīcas darbinieki bija laipni, izpalīdzīgi. Animācija diezgan vāja. 

Viesnīcas virtuve piedāvāja plašu ēdienu sortimentu, bet ēdienu kvalitāte varēja būt labāka. Ekskursijās nebijām. Paši ar vilcienu apmeklējam Barselonu un delfināriju. 

Laika apstākļi bija fantastiski! Visas dienas bija saulainas un +28, +30 grādu siltas.”

    

Vika un Jurijs


"Liels paldies par mums sagādāto iespēju aizlidot atpūsties!

 

Lidojums īss un labs.

Pie lidostas sagaidīja tūroperatora pārstāvis, katram ceļotājam tika izsniegta aploksne ar visa veida informāciju un norādīts autobusa numurs.

Ļoti patīkama un zinoša, konkrēta un laipna mūsu menedžere Ludmila. Var redzēt, ka ar lielu darba pieredzi un mīlestību pret savu darbu.

Apartamenti Ksenia labi. Tīri un vienkārši. Privātīpašums, saimnieks kārtīgs!

Vienīgais neapmierina, ka pēdējā izbraukšanas dienā visiem viesiem lika atbrīvot numuriņus jau plkst.10.00. Tas neder! Mēs varējām vēl atrasties pludmalē vai arī staigāt pa pilsētu - tā ir katra brīva izvēle, nevis sēdēt uz ielas vai saimnieka sētā!

Līdz jūrai gan vairāk par 800 m (kā bija teikts), bet tas mums šoreiz netraucēja, jo braukājām pa ekskursijām, līdz ar to nesanāca pabūt pludmalē kā vēlētos!

Runājot par ekskursijām.

Dubrovnika - maršruts jāpapildina vēl ar kādu apskates vietu kaut vai citu pilsētu. Patreizējais piedāvājums par niecīgu.

Albānija - pa ceļam uz Albāniju redzētās pilsētas bija interesantas, vēl varētu piedāvāt kādu apskates objektu, bet garais ceļš līdz Albānijai un tur redzētais, varētu teikt, bija nekas spīdošs. Jauka vieta Kruja.

Melnkalne - labi. Domāju, ka būtu daudz atsaucīgu gribētāju, jo, aizbraucot uz Melnkalni, nav jau vairs tik tālu, lai aizceļotu vēl mazliet un vairāk sevī sasmeltu patīkamu vietu baudījumu.”

    

Daina


"Paldies, ceļojums pilnībā izdevies :)  Negribējās vēl braukt mājās :)

 

Izbaudījām, atgriezāmies laimīgi un atpūtušies. Viesnīā arī viss apmierināja, numuriņš tīrs, regulāri tiek uzkopts, mainīti dvieļi. Serviss laipns, neuzbāzīgs. Ēdienu izvēle bagātīga. Paveicās arī ar laiku, katru dienu bija vidēji + 28 grādi. Vienu nakti tikai lija lietus. Jūrā ūdens silts, patika, ka baseins novietots zem jumta, ir iespēja arī paslēpties no saules, ja kļūst par karstu.

Tūroperatora pārstāvju darbs profesionāls. Bijām piedāvātajā ekskursijā uz Venēciju, atrakciju parku Mirabilandija un Mandaino, Gradara. Īpaši gribas uzslavēt gidi Olgu, kas mūs pavadīja ekskursijā uz Mandaino un Gradaru, īsts profesionālis :)

Vienīgi netikām uz San Marino, jo vienā laikā sakrita ekskursija uz  San Marino un atrakciju parku.

Varu ieteikt šo maršrutu arī citiem ceļotājiem.”

    

Aija