Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Sardīnija (Itālija)

✈ Lidojumu periods - 01.06.2024 - 31.08.2024
7 naktis (cena vienai personai)
Cena: 
no 885 EUR
(vienai personai, ceļojot divatā)

Sardīnija ir izsmalcināta Itālijas sala ar vairāk nekā 1800 km garu un neskartu piekrasti, tā ir slavena ar skaistām pludmalēm, tirkīza jūru un aizraujošiem klinšu veidojumiem.

Ceļojuma odziņas:

  • Otra lielākā sala Vidusjūrā aiz Sicīlijas,
  • Nacionālie parki un savvaļas dabas rezervāti aizņem 25% salas,
  • Sardīnijā ir vairāk kā 7000 aizvēsturisku arheoloģisko vietu, kas datētas 1000.gadu pirms mūsu ēras,
  • Slavenā aina 1977.gada filmā “Spiegs, kurš mani mīlēja”, kurā Džeimss Bonds izbrauca no jūras ar Lotus Esprit automašīnu tika filmēta Sardīnijas pludmalē Spiaggia Capriccioli

Ekspertu rekomendētās viesnīcas

✓ BLU HOTEL MORISCO 4*

Neliela viesnīca, kas atrodas Kannidžones (Cannigione) pilsētiņas centrā – dažu minūšu pastaigas attālumā no jūras, ostas un Kannidžones centra (kur atrodas salai tipiski tirdziņi). Pateicoties viesnīcas veiksmīgajam novietojumam ir viegli nokļūt La Maddalena salā un līdz Kostasmeraldas (Costa Smeralda) skaistākajām pludmalēm. Tradicionāla stila numuri. Iesakām atpūtai ģimenēm un pāriem.

✓ TH SAN TEODORO LISCIA ELDI VILLAGE *

Viesnīcas novietojums – starp pakalniem un jūru, to ieskauj 5 hektārus plašs un krāšņs Punta Isuledda parks – īsta Sardīnijas ziemeļaustrumu piekrastes pērle.

✓ GRAND HOTEL SMERALDO BEACH 4*

“Grand Hotel Smeraldo Beach” – viena no Sardīnijas ziemeļrietumu piekrastē ekskluzīvākajām viesnīcām. Tās infrastruktūra, pateicoties vietas reljefam, atrodas vairākos līmeņos: iesārtas nokrāsas granīta klintis veido sava veida „kāpnes”, kas apvienojumā ar viesnīcu ieskaujošo dārzu zaļo segu un dzidriem smaragda krāsas jūras ūdeņiem rada īpaši pievilcīgu Sardīnijas ainavu, kas iemantojusi ļoti labu publisku atpazīstamu.

✓ COLONNA RESORT 5*

Viena no ekskluzīvākajām vietām atpūtai Smeraldas (Costa Smeralda) kūrortā Sardīnijā. Atrodas 60 000 m2 plašā zaļojošā parkā – tiešā Cala Granu pludmales tuvumā. Šī ir īsta oāze relaksācijai un jaukai atveldzei visiem, kas raugās pēc greznas viesnīcas pie jūras Sardīnijas ziemeļos

✓ COLONNA PARK HOTEL 4*

Viesnīca atrodas vienā no Sardīnijas ziemeļu daļas populārākajiem un ekskluzīvākajiem kūrortiem – Costa Smeralda – pašā tā centrā. To ieskauj 20 000 m2 plašs parks tiešā Portočervo (Porto Cervo) ostas tuvumā. Numuri ir iekārtoti tipiskā Sardīnijai raksturīgā stilā Īsta oāze relaksējošai atpūtai tiem, kas raugās pēc mājīgas un mierīgas viesnīcas, vienlaikus greznas un vienkāršas.

✓ SANDALIA BOUTIQUE HOTEL 4*

Jauna, moderna viesnīca, kas ar savu iekārtojumu iemieso Sardīnijas tradīcijas un auru. Viesnīca tikai pieaugušajiem vecumā no 18 gadiem.

Galerija