Чтобы заботиться о здоровье клиентов и ограничить распространение COVID - 19
обслуживаем клиентов удаленно или по предварительной записи в рабочие дни 09:00-17:00.
Для записи или в случае других вопросов, просьба звонить по телефону 26460009 или писать [email protected]
Мы обрабатываем Ваши заявки в порядке очереди, начиная с ближайшей даты вылета.

Kolumbs.lv

Zanzibāra (Tanzānija)

Lidojumu periods - 19.01.2023-16.03.2023
Цена: 
no 1465 EUR
10 n. viesnīcā (11 n. kopā) (cena vienai personai)
 • No divām salām sastāvošā, Tanzānijai piederošā autonomā province, atrodas Āfrikas austrumu krastā, tikai 35km attālumā no Melnā kontinenta.
 • Indijas okeāna paisumu un bēgumu glāstītās salas, no kurām lielākā – Ungudža - nes arhipelāga vārdu, pazīstamas ar satriecošu likteni. Portugāļi, arābi, angļi, un Āfrikas kontinenta iedzīvotāji atstājuši savas pēdas salas kultūrā un tradīcijās.
 • Te dzimis Fredijs Merkūrijs, no šejienes, vācietī iemīlējusies, Omānas sultāna meita aizbēga uz Eiropu, lai pēc tam uzrakstītu pirmo publicēto arābu sievietes autobiogrāfiju, te tirgoja vergus un garšvielas un uzbūvēja seno galvaspilsētu – Akmens pilsētu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā.

Viesnīca
Ocean Paradise Resort & SPA 4*
Ocean Paradise Resort & Spa 4**** atrodas skaista un kopta dārza ieskautā teritorijā Indijas okeāna krastā, salas austrumu daļā, 35 km attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. No brokastu restorāna paveras jauks skats uz okeānu un plašo viesnīcas teritoriju. Viesnīcas tuvumā neatrodas restorāni vai veikali.
Viesnīcas standarta numuros var izmitināties divi pieaugušie un bērns. Katrai istabai ir terase vai balkons. Visām gultām ir moskītu tīkli. Istabās pieejams viss viesu ērtībām – gaisa kondicionieris, griestu ventilators, seifs, fēns, minibārs, satelīt TV, maksas WI-FI istabās ( 8USD/24h), bezmaksas – kafejnīcā, kafijas/tējas pagatavošanas piederumi. bezmaksas 0.5l ūdens pudele katru dienu, kosmētiskie līdzekļi - šampūns, ziepes, dušas želeja.
Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā un tiek pasniegtas bufetes veidā. Katru vakaru vakariņu laikā ir tematiski muzikālie priekšnesumi un koncerti.

 

 

Noteikumi:

 • Vietu skaits ierobežots.

Cenā iekļauts:

 • Tiešais lidojums Rīga-Zanzibāra-Rīga;
 • Lidostu nodokļi;
 • Reģistrējamā bagāža 15kg, rokas bagāža 6kg;
 • Dzīvošana viesnīcā;
 • Transfērs;
 • Brokastis.

Cenā nav iekļauts:

 • Ceļojuma apdrošināšana;
 • Ekskursijas;
 • Pārējās ēdienreizes;
 • Personīgie izdevumi

Mezolīta laikmeta darbarīki, kas atrasti Zanzibārā liecina, ka cilvēki šeit ieradušies jau vismaz pirms 20000 gadiem.
Domājams, ka cilšu sadursmes tuvākajās teritorijās, kā arī tas, ka sala atradās tirdzniecības ceļu starp Tuvajiem Austrumiem, Indiju un Āfrikas dienvidaustrumu piekrasti kruspunktā, bija iemesls, kāpēc persiešu tirgotāji un Melnā kontinenta iedzīvotāji šeit apmetās. Irānas persieši atveda uz salu arī islāmu, kas kļuva par valdošo reliģiju.
Eiropas ietekme sākās līdz ar Vašku de Gamas ierašanos 15. gadsimta beigās un 16. gadsimta sākumā Zanzibāra tika pievienota Portugāles koloniālajai impērijai. Tomēr portugāļi neiecēla šeit vietvaldi un neizvietoja garnizonu, bet pārvaldīja to vispirms no Etopijas, bet pēc tam - no Mozambikas.
Viduslaikos sala kļuva par nozīmīgu vergu, ziloņkaula un garšvielu tirdzniecības centru – ar to galvenokārt nodarbojās tirgotāji no Omānas sultanāta, kuri veidoja vietējās aristokrātijas kodolu.
1853. gadā Omānas sultāns Saids, nodibināja kontroli pār plašu dienvidaustrumāfrikas piekrastes daļu un pārnesa savu galvaspilsētu uz Zanzibāru.
1861. gadā Zanzibāras sultanāts atdalījās no Omānas sultanāta, bet 1890. gadā kļuva par britu protektorātu. Pēc tam, kad 1964. gadā briti atstāja salas, Zanzibāra uz brīdi kļuva neatkarīga valsts, tomēr tajā pašā gadā apvienojās ar Tangaņiku, izveidojot vienotu valsti Tanzāniju.
Zanzibāra mūsdienās kļuvusi par vienu no pašām populārākajām Āfrikas piekrastes salām. To apmeklē, lai atpūstos kādā no baltu smilšu klātajām pludmalēm, nodotos neskaitāmiem ūdenssporta veidiem, makšķerēšanai, bagātās vēstures vai interesantās dabas izpētei.
Tūrisms šeit attīstīts, tāpēc arī piemērojies Eiropas atpūtnieku prasībām, bet nav lēts.
Zanzibāra kluvusi arī par vienu no medusmēneša galamērķiem – solot romantiskas, siltas un zvaigžņotas naktis un krāsainas, tropu putnu, tauriņu un garšvielu smaržu bagātas dienas kādā no mazajiem piekrastes zvejnieku ciematiņiem vai koraļu rifu ietvertiem liedagiem.

Галерея