АКЦИОННЫЕ ЦЕНЫ ?️⁀ज✈︎ ?️⛱️? 26460009 [email protected]

Kolumbs.lv

Čarterceļojums uz AAE (Dubaiju)

Pērc: līdz 10.03.2017.
Ceļo: 21.10.2016.-09.03.2017.
Цена: 
no 675.00 EUR
(vienai personai, braucot divatā)
Dubaija

Ceļojuma odziņas:

  • Pasaules augstākie debesskrāpji, izcils serviss un grezna iepirkšanās;
  • Austrumu tirgus kultūra;
  • Arābu tradicionālie ēdieni un dzērieni;
  • Lieliskās Persijas līča piekrastes smilšainās pludmales;
  • Tuksneša smilšainās oāzes un trakuļojoši tuksneša džipu izbraucieni.

Lidojumu grafiks:

Oktobris: 21.
Novembris: 12.
Decembris: 01., 29.
Janvāris: 12., 26.
Februāris: 09., 23.
Marts: 09.

Cenā iekļauts:

  • Lidojums turp-atpakaļ;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā;
  • Ēdināšana (atkarīgs no izvēlētās viesnīcas);
  • Krieviski runājoša tūroperatora pārstāvja pakalpojumi;
  • Lidostas nodokļi.

Cenā nav iekļauts:

  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Vīza;
  • Pilsētas nodoklis;
  • Ekskursijas;
  • Dzeramnauda;
  • Personiskie izdevumi.

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI

Ko sagaidīt?

  • Ja esi lasījis „1001 nakts pasakas”, tad zini, ar ko rēķināties. Tehnoloģijas laikmets, protams, darījis savu, bet kaut kas noslēpumains un mītisks vēl joprojām ir saglabājies.
  • Lai gan lielu daļas teritorijas klāj tuksneši, Apvienotie Arābu Emirāti jeb AAE var lepoties ar savām attīstītajām pilsētām un milzīgajiem debesskrāpjiem.
  • AAE ir ne tikai lieliskas smilšu pludmales, bet arī daudzveidīga un interesanta zemūdens pasaule.
  • Augstas klases viesnīcas un seviss ir AAE „firmas zīme”. Ar vienu gan jārēķinās – arābi nelieto alkoholu, tādēļ, ja vīna glāze vai alus kauss pie vakariņām ir obligāta prasība atvaļinājuma laikā, pārliecinies, vai emirātā, kurā atrodas Tava viesnīca, nav „sausais likums”.

Ko tur var darīt un redzēt?

  • AAE ir īstā vieta, kur nodoties iepirkšanās priekiem!
  • Ja ārā ir vasara, bet slēpot gribas tik ļoti, ka nevar vairs izturēt, nav jādodas uz Antarktīdu! AAE atrodas trešais lielākais slēgtais slēpošanas kūrorts pasaulē – „Ski Dubai”.
  • Aktīvās atpūtas un sporta cienītājiem ir iespēja ne tikai apmeklēt kamieļu sacīkstes, bet arī pašiem uz tiem izjāt.
  • Apmeklēt lielako „F1” muzeju un pavizināties ar ātrākajiem amerikāņu kalniņiem pasaulē. To ārtums sasniedz 240 km/h.
  • Neaizmirstams piedzīvojums ir tuksneša safari, kā arī samērā jauna, bet jau popularitāti ieguvusi izklaide – vizināšanās ar slēpēm pa tuksneša smiltīm.

Vērts likt aiz auss!

 

  • Dzert alkoholiskus dzērienus drīkst tikai bāros, restorānos un viesnīcas numurā. Par alkohola lietošanu uz ielas ir paredzēts bargs sods – cietums un deportācija no valsts.
  • Ramadana laikā sabiedriskās vietās līdz saulrietam nedrīkst ēst, dzert, smēķēt un pat kožļāt kožļājamo gumiju.
  • Komunicēšana ar vietējām sievietēm (ārpus darba attiecībām) uzskatāma par apvainojošu rīcību. Pat to iespējams saņemt sodu 60 000 dihramu apmērā.
  • Ir dažādi ierodežojumi saistībā ar fotografēšanu. Pirmkārt, tie kas saistīti ar sievietēm – viņas nedrīkst fotogrāfet, iet aiz sievietes, kā arī laist viņu priekšā. Vīriešus drīkst fotografēt tikai ar viņa paša atļauju.
  • Kā arī nedrīkst fotografēt valsts iestādes, komercbankas un villas aiz nožogojuma.
  • Nedrīkst iet pa priekšu tiem, kas skaita lūgšanas.
  • Arāba mājā nedrīkst ienākt apavos.
  • Nav pieņemts ņemt un padot ēdienus ar kreiso roku.
  • LR pilsoņiem un LR nepilsoņiem ir vajadzīga vīza.
  • Neprecētas sievietes līdz 30 gadiem, kas grib doties ceļojumā viena pašas, var saņemt vīzas atteikumu.
  • Atpūta šeit ir mierīga un droša – Dubaja oficiāli tiek uzskatītā par visdrošāko pilsētu pasaulē.

Galvaspilsēta: Abu Dabi

Teritorija: 83,6 tūkst km2

Iedzīvotāji: 2,4 milj.

Vietējais laiks: GMT + 4

Valūta: dirhams AED, 1 dirhams = 100 filsi . Apgrozībā ir 5, 10, 25 filsu un 1 dirhamu monētas, papīra nauda – 5, 10, 50, 100, 200 un 500 dirhami. Jau 10 gadus dirhama kurss pret ASV dolāru ir nemainīgs – 1USD = 3.67 AED

Valoda: Valsts valoda ir arābu, biežāk lietotās ir persiešu, angļu, hindi un urdu valodas.

Reliģija: Musulmaņi sunnīti 96%, kristieši 3%, hindi un citas 4%.

Elektrība: Spriegums tīklā ir 220/240 V. Elektriskajam kontaktam ir 3 dakšiņas, lai izmantotu standarta kontaktu ar divām dakšiņām nepieciešams adaptors.

Svētku un izejamās dienas: 1. janvāris, 6. augusts, 2.,3.,25. un 26. decembris. Kā arī reliģiskie svētki, kuru datumi tiek noteikti pēc islamā pieņemtā mēness kalendāra.

Klimats: tropu klimats ar retiem nokrišņiem, pārsvarā ziemas periodā. Parasti gadā ir 7 – 10 lietainas dienas. Atkarībā no diennakts laika, gaisa temperatūra svārstās robežās no +10 lidz +48. Vidējā gaisa temperatūra janvārī ir + 24 C, jūlijā + 41 C.

Ģeogrāfija un valsts iekārta: Apvienotie Arābu Emirāti izvietojušies Arābijas pussalas dievidaustrumos un robežojas ar Saūdu Arābiju, Kataru un Omānu. Emirātu krastus apskalo Persijas un Omānas līču ūdeņi. Galvenais AAE trumpis ir 360 saulainas dienas gadā un tīra, silta jūra. Ievērojamas platības aizņem solončaki un smilšu tuksneši, sastopamas oāzes ar dateļpalmām un akācijām. Piekrastes joslā, kas stiepjas apm. 750 km garumā, ir izvietojušās lieliskas smilšu pludmales. Krastā esošās viesnīcas piedāvā atpūtniekiem baseinus un labiekārtotas pludmales.
AAE ietilpst septiņi emirāti: Abu-Dabi, Dubaja, Šardža, Adžmana, Umm-Al-Kaivaina, Rāselkaima un Fudžeira. Galvaspilsētu nosaukumi atbilst katra emirāta nosaukumam. Emirātos absolūta vara ir emīriem (šeihiem). Trīs ceturtdaļas valsts teritorijas aizņem smilšaini tuksneši. Lai gan gandrīz visa pārtika ir jāieved, šī tomēr ir plaukstoša valsts. Katrā emirātā atradīsi ko apbrīnas vērtu.

Kultūra un izklaide: Arābu Emirāti ir pārpilnības un augsta dzīves līmeņa valsts, kur atrodas neskaitāmas pirmklasīgas viesnīcas, lieliski restorāni, tenisa korti un golfa laukumi. Šeit pilnībā izbaudīsi arābu laipnību un viesmīlību, neatkārtojamus dabasskatus, austrumu eksotiku un augsta līmeņa apkalpošanu, kuru Arābu Emirātu iedzīvotāji nemitīgi cenšās noslīpēt līdz pilnībai. Daudzveidīgas un interesantas ir tradicionālās arābu izklaides. Populārākās no tām ir vanagu medības, kamieļu un zirgu skriešanās sacīkstes. Daudskaitlīgu skatītāju pulki ir arī buru regatēs ar tradicionālajām arābu “dou” laivām.
Šī ir kontrastu zeme, kurā saskaras pagātne un nākotne – divi dažādi laikmeti, divas atšķirīgas pasaules. Šeit mūsdienu modernā pasaule saplūst ar tuksnešu mūžību, austrumi – ar rietumiem, vecais – ar jauno. Tā ir eksotiska valsts ar kosmopolītisku dzīvesveidu un gadsimtiem dziļā senatnē sniedzošos beduīnu kultūru.

 

Галерея

Dubaija Dubaija Dubaija Dubaija Dubaija Dubaija
Jan
Feb
Mar
Apr
Mai
Jun
Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dec
vid
19
20
23
26
31
33
35
36
33
29
25
21
min
14
15
17
20
24
26
29
30
27
23
19
16
max
23
24
27
32
37
38
40
41
38
35
31
26
vid
min
max
Jan
19
14
23
Feb
20
15
24
Mar
23
17
27
Apr
26
20
32
Mai
31
24
37
Jun
33
26
38
Jul
35
29
40
Aug
36
30
41
Sep
33
27
38
Okt
29
23
35
Nov
25
19
31
Dec
21
16
26