Jaunumu vēstules saņemšanas noteikumi

Es piekrītu saņemt komerciālus paziņojumus no tūrisma aģentūras Kolumbs.

Es apzinos, ka manis iesniegto datu apstrādi veic SIA “Tūrisma aģentūra Kolumbs” (Elizabetes iela 65-16, Rīga, LV-1050) un dati tiek apstrādāti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Es atzīstu, ka sniedzu savus personas datus brīvprātīgi, piekrītu savu iesniegto datu saglabāšanai un izmantošanai komerciāliem mērķiem, un esmu informēts, ka dati netiks izpausti trešajām personām.

Es apzinos, ka man jebkurā brīdī ir tiesības atteikties no turpmāku komerciālu paziņojumu saņemšanas.

Es apņemos informēt tūrisma aģentūru Kolumbs, ja manis iesniegtajos datos nepieciešams veikt izmaiņas, nosūtot attiecīgo informāciju uz elektroniskā pasta adresi info@kolumbs.lv.

Izvēloties saņemt tūrisma aģentūras Kolumbs iknedēļas jaunumu vēstuli, piekrītu, ka uz manu elektronisko pastu reizi nedēļā tiek nosūtīti komerciāli paziņojumi par tūrisma aģentūras Kolumbs ceļojumu piedāvājumiem un jaunumiem. Esmu informēts, ka izņēmuma gadījumos jaunumu vēstule var tikt izsūtīta biežāk kā vienu reizi nedēļā.

Izvēloties saņemt tūrisma aģentūras Kolumbs pēdējā brīža piedāvājumu vēstuli, piekrītu, ka uz manu elektronisko pastu trīs reizes nedēļā tiek nosūtīti komerciāli paziņojumi par tūrisma aģentūras Kolumbs pēdējā brīža piedāvājumiem. Esmu informēts, ka retos izņēmuma gadījumos jaunumu vēstule var tikt izsūtīta biežāk kā trīs reizes nedēļā.

Datu ievades brīdī papildus elektroniskā pasta adresei iesniedzot arī savu tālruņa numuru, es piekrītu, ka uz manu tālruņa numuru īsziņas veidā var tikt nosūtīti komerciāli paziņojumi par tūrisma aģentūras Kolumbs ceļojumu piedāvājumiem un jaunumiem. Šāda veida paziņojumiem ir neregulārs raksturs, un tie netiek izsūtīti biežāk kā pāris reizes gadā.