✓ Individuāla pieeja ceļojumu plānošanā ✓ Konsultanta atbalsts ceļojuma laikā ✓ 20 gadu pieredze fantastisku ceļojumu organizēšanā

Kolumbs.lv

Didima (Turcija)

- skaistas ainavas, unikāls līcis un mājīgas pludmales
- virs pilsētas paceļošā Sv. Pētera pils
- piestātne ar veikaliem un krodziņiem
- daudzi nakts klubi un diskotēkas
- lieliska vieta ekskursijām uz Grieķijas salām: Kosu un Rodas salu
Cena: 
699 EUR
(vienai personai, ceļojot divatā)

Lielais saulaino dienu skaits, garas, smilšainas pludmales un zila jūra rada lieliskus apstākļus atpūtai šīs vietas, un labi attīstīta viesnīcas infrastruktūra, skaista osta un pazīstama Apolona templis, pievilina uz šejieni katru gadu tūristu no dažādām pasaules valstīm. Didima ir ideāla vieta, bezrūpīgai un daudzveidīgai atpūtai.

Cenā iekļauts:

  • Lidojums turp-atpakaļ no Rīgas;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā;
  • Ēdināšana (atkarīgs no izvēlētās viesnīcas);
  • Krieviski runājoša tūroperatora pārstāvja pakalpojumi;
  • Lidostas nodokļi.

Cenā nav iekļauts:

  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Ekskursijas;
  • Dzeramnauda;
  • Personiskie izdevumi.

Ceļvedis: tūristi ir pakļauti tūrisma operatora pārstāvim, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izbraukšanas, uzturēšanās laikā, kā arī vietējo ekskursiju pieteikumu saņemšanas laikā.

Vīzas: Latvijas pilsoņiem - nav nepieciešams (līdz 90 dienām 180 dienās, viena uzturēšanās nav ilgāka par 30 dienām); nepilsoņiem - ir nepieciešami; Vīzu tūristu vajadzībām vajadzētu iegūt, izmantojot e-vīzu sistēmu: https://www.evisa.gov.tr/en/; maksa: 20 USD / pers. Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no datuma, kad jāatgriežās Latvijā. Latvijas pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam nav derīgas ceļojumam. Pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegti uz 50 gadu derīguma termiņu, nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas.

Vietējais laiks: Latvijas laiks

Valoda: turku; Jūs varat runāt arī angļu valodā.

Valūta: 1 Turcijas lira; 1 EUR = 2,8 liras.

Lidojuma laiks: Rīga-Bodruma-Milas: apm. 3 h 10 min.

Braukšana: visas teritorijas ir pilnībā savienotas ar Bodruma centru. Dolmuši ir vietējie mikroautobusi, kas brauc līdz pusnaktij. Vēlāk jūs varat ceļot ar taksometru. Nakts atgriešanās no Bodruma uz Bitez maksās apm. 10 EUR, Torbijā - apm. 12 EUR, Turgutrejā un Jalikavakā - apm. 20 EUR. Kursa cena ir jāsaskaņo pašā sākumā.

Cenas: Bodruma, kā populārākais izklaides centrs reģionā, nepieder pie lētākajām vietām. Alus cena kafejnīcā ir apm. 2,5 EUR, augstas kvalitātes kokteilis - 8 EUR. Bieži vien telpās, kurās spēlē dzīvā mūzika, ieeja netiek apmaksāta, bet pirmais kokteilis, neatkarīgi no tā, kurš no tiem tiks pasūtīts, apm. 8 EUR. Tāpēc mēs neiesakām pasūtīt minerālūdeni. Izņemot divas diskotēkas centrā, pārejās ieeja ir pilnīgi brīva. Maksas ieeja: Halikarnas, kur cena ir atkarīga no nedēļas un sezonas dienas, kā arī Disco Katamaran, kur jums jāmaksā apm. 15 EUR par ieeju.

Viss iekļauts: Turcijā šī uztura formula parasti ietver ēdienus un vietējos dzērienus ierobežotu laiku, galvenokārt no plkst. 10.00 līdz 23.00. Papildu pakalpojumi, piemēram, sports, seifs, masāža, sauna un mini bārs, ir pieejami par papildu samaksu. Ir arī jāzina, ka papildus importētiem dzērieniem, sulas no svaigi spiestiem augļiem, kā arī turku kafija ir pieejamas par papildu samaksu.

Pludmales: teritorija, kurā atrodas Bodruma, ir vulkāniska, tāpēc smiltis šeit nav tik vieglas kā, piemēram, Antālijā. Turklāt, kalnu apgabalu dēļ, pludmales vietas ir ierobežotas, tās atrodas līčos un parasti ir šauras, smilšaini grantīgas. Nav plašu, smilšu pludmaļu, taču tāpēc ūdens šeit ir ļoti tīrs. Parasti ieeja pludmalē ir bezmaksas, tikai zviļņi un saulessargi tiek piedāvāti par maksu (aptuveni 1,5 EUR / pers.)

Vietējās ekskursijas: veic vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu izveidotajiem nosacījumiem. Ekskursijas var nebūt organizētas neliela pieteikuma iesniedzēju skaita dēļ.