✓ Individuāla pieeja ceļojumu plānošanā ✓ Konsultanta atbalsts ceļojuma laikā ✓ 20 gadu pieredze fantastisku ceļojumu organizēšanā

Kolumbs.lv

Abū Dabī (Apvienotie Arābu Emirāti)

✈ Lidojumu periods: 22.12.2019.-23.03.2020.
Cena: 
no 675 EUR
(vienai personai, divvietīgā numurā)
preview
 
Abū Dabī ir aizraujoša pilsēta, kurā nekas nestāv uz vietas, lepojās ar iespaidīgiem iepirkšanās centriem, gardēžu restorāniem, luksusa viesnīcām un progresīviem nekustamā īpašuma projektiem, kas ir lielisks mūsdienu AAE portrets. Bet Abū Dabī ir daudz vairāk nekā pilsēta. Emirāts (ar nosaukumu Abū Dabī) ietver lielāko daļu no valsts zemes platības. Atstājot Abū Dabī pilsētu, iespējams atklāt autentisko AAE, apmeklējot seno Al Jahili fortu, Al Ainas austrumu pilsētā, doties kamieļu pārgājienā Emirāta dienvidu daļā vai pamācīties seno piekūnu dresēšanas mākslu. 
 
Ekspertu rekomendētās viesnīcas:
Kas jāredz Abū Dabī:
 
Sheikh Zayed Grand Mosque
#1 Sheikh Zayed lielā mošeja
 
The Corniche
#2 Kornīša
 
Emirates Palace
#3 Emirātu pils
 
Desert Tours
#4 Tuksneša tūres
 
Jebel Hafeet & The Al Ain Camel Souk
#5 Jebel Hafeet & The Al Ain Camel Souk
 
Al Jahili Fort
#6 Al Jahili forts
 
Marina Mall
#7 Marina iepirkšanās centrs
 
Al Ain Oasis
#8 Al Ain oāze
 
Sheikh Zayed Palace Museum
#9 Šeiha Zayed pils muzejs
 
Video apskats:
 
 
Apvienoto Arābu Emirātu ceļojuma odziņas:
 • AAE ir īstā vieta, kur nodoties iepirkšanās priekiem!
 • Ja ārā ir vasara, bet slēpot gribas tik ļoti, ka nevar vairs izturēt, nav jādodas uz Antarktīdu! AAE atrodas trešais lielākais slēgtais slēpošanas kūrorts pasaulē – „Ski Dubai”.
 • Aktīvās atpūtas un sporta cienītājiem ir iespēja ne tikai apmeklēt kamieļu sacīkstes, bet arī pašiem uz tiem izjāt.
 • Neaizmirstams piedzīvojums ir tuksneša safari, kā arī samērā jauna, bet jau popularitāti ieguvusi izklaide – vizināšanās ar slēpēm pa tuksneša smiltīm.

Ekspertu rekomendētās viesnīcas:

 1. Le Meridien Abu Dhabi 5*
 2. Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel 5*
 3. Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites 5*
 4. Four Points By Sheraton Sharjah 4 *
 5. Wyndham Garden Ajman Corniche 4 *
 6. Fairmont Ajman 5 *

 

Kādēļ ceļot ar Kolumbs?

✓ Individuāla pieeja ceļojumu plānošanā

✓ Konsultanta atbalsts ceļojuma laikā

✓ 20 gadu pieredze fantastisku ceļojumu organizēšanā

Noteikumi:

 • Vietu skaits ierobežots.

Cenā iekļauts:

 • Tiešais lidojums Rīga-Abū Dabi-Rīga; 
 • Lidostu nodokļi; 
 • Reģistrējamā bagāža 20kg, rokas bagāža 8kg; 
 • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā; 
 • Brokastis.

Cenā nav iekļauts:

 • Ceļojuma apdrošināšana; 
 • Pilsētas nodoklis;
 • Ekskursijas; 
 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
 • Pārējās ēdienreizes;
 • Personīgie izdevumi.

Galvaspilsēta: Abu Dabi

Teritorija: 83,6 tūkst km2

Iedzīvotāji: 2,4 milj.

Vietējais laiks: GMT + 4

Valūta: dirhams AED, 1 dirhams = 100 filsi . Apgrozībā ir 5, 10, 25 filsu un 1 dirhamu monētas, papīra nauda – 5, 10, 50, 100, 200 un 500 dirhami. Jau 10 gadus dirhama kurss pret ASV dolāru ir nemainīgs – 1USD = 3.67 AED

Valoda: Valsts valoda ir arābu, biežāk lietotās ir persiešu, angļu, hindi un urdu valodas.

Reliģija: Musulmaņi sunnīti 96%, kristieši 3%, hindi un citas 4%.

Elektrība: Spriegums tīklā ir 220/240 V. Elektriskajam kontaktam ir 3 dakšiņas, lai izmantotu standarta kontaktu ar divām dakšiņām nepieciešams adaptors.

Svētku dienas: 1. janvāris, 6. augusts, 2.,3.,25. un 26. decembris. Kā arī reliģiskie svētki, kuru datumi tiek noteikti pēc islamā pieņemtā mēness kalendāra.

Klimats: tropu klimats ar retiem nokrišņiem, pārsvarā ziemas periodā. Parasti gadā ir 7 – 10 lietainas dienas. Atkarībā no diennakts laika, gaisa temperatūra svārstās robežās no +10 lidz +48. Vidējā gaisa temperatūra janvārī ir + 24 C, jūlijā + 41 C.

Ģeogrāfija un valsts iekārta: Apvienotie Arābu Emirāti izvietojušies Arābijas pussalas dievidaustrumos un robežojas ar Saūdu Arābiju, Kataru un Omānu. Emirātu krastus apskalo Persijas un Omānas līču ūdeņi. Galvenais AAE trumpis ir 360 saulainas dienas gadā un tīra, silta jūra. Ievērojamas platības aizņem solončaki un smilšu tuksneši, sastopamas oāzes ar dateļpalmām un akācijām. Piekrastes joslā, kas stiepjas apm. 750 km garumā, ir izvietojušās lieliskas smilšu pludmales. Krastā esošās viesnīcas piedāvā atpūtniekiem baseinus un labiekārtotas pludmales.

AAE ietilpst septiņi emirāti: Abu-Dabi, Dubaja, Šardža, Adžmana, Umm-Al-Kaivaina, Rāselkaima un Fudžeira. Galvaspilsētu nosaukumi atbilst katra emirāta nosaukumam. Emirātos absolūta vara ir emīriem (šeihiem). Trīs ceturtdaļas valsts teritorijas aizņem smilšaini tuksneši. Lai gan gandrīz visa pārtika ir jāieved, šī tomēr ir plaukstoša valsts. Katrā emirātā atradīsi ko apbrīnas vērtu.

Kultūra un izklaide: Arābu Emirāti ir pārpilnības un augsta dzīves līmeņa valsts, kur atrodas neskaitāmas pirmklasīgas viesnīcas, lieliski restorāni, tenisa korti un golfa laukumi. Šeit pilnībā izbaudīsi arābu laipnību un viesmīlību, neatkārtojamus dabasskatus, austrumu eksotiku un augsta līmeņa apkalpošanu, kuru Arābu Emirātu iedzīvotāji nemitīgi cenšās noslīpēt līdz pilnībai. Daudzveidīgas un interesantas ir tradicionālās arābu izklaides. Populārākās no tām ir vanagu medības, kamieļu un zirgu skriešanās sacīkstes. Daudskaitlīgu skatītāju pulki ir arī buru regatēs ar tradicionālajām arābu “dou” laivām.
Šī ir kontrastu zeme, kurā saskaras pagātne un nākotne – divi dažādi laikmeti, divas atšķirīgas pasaules. Šeit mūsdienu modernā pasaule saplūst ar tuksnešu mūžību, austrumi – ar rietumiem, vecais – ar jauno. Tā ir eksotiska valsts ar kosmopolītisku dzīvesveidu un gadsimtiem dziļā senatnē sniedzošos beduīnu kultūru.