UZMANĪBU! KOLUMBA BIROJS SPICĒ IR SLĒGTS!
Lai rūpētos par klientu veselību un palīdzētu ierobežot COVID-19 izplatību no 10.06.2020. klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00. Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu. Steidzamu jautājumu gadījumā, lūdzu rakstiet uz [email protected]
Kā pirmajiem atbildēsim tiem tūristiem, kuru ceļojumi bija paredzēti augustā. Ceļojumu izmaiņas un anulācijas notiek atbilstoši pēc konkrētā tūroperatora noteikumiem.

Kolumbs.lv

PARTNER PLUS BENEFIT | LUFTHANSA GROUP (Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, Air Canada, Brussels Airlines, Eurowings, Germanwings, LOT, Tap Portugal, United Airlines)

Reģistrējoties programmai un lidojot ar kādu no grupas aviokompānijām, uzņēmums krāj punktus, kurus vēlāk iespējams izmantot, lai iegādātos aviobiļetes. Sakrātie punkti derīgi 3 gadus – šajā periodā nepieciešams tos iztērēt, iegādājoties aviobiļetes vai tos izmantot, lai iegūtu upgrade (piemēram, ekonomiskās klases pārveidotu par biznesa klases biļeti).

Biļetes par punktiem iegādāties iespējams tūrisma aģentūrā vai PartnerPlusBenefit servisa centrā.

Sīkāka informācija par programmu šeit

SAS CREDITS | SAS

Reģistrējoties programmai un lidojot ar aviokompāniju SAS, uzņēmums krāj punktus, kurus iespējams izmantot aviobiļešu iegādei vai nakšņošanai kādā no Radisson viesnīcu ķēdes viesnīcām. Viens programmas punkts ekvivalents vienam eiro (1 SAS Credit = 1 EUR). Sakrātie punkti derīgi 3 gadus.

Biļetes par punktiem iegādāties iespējams tūrisma aģentūrā vai pie aviokompānijas SAS.

Sīkāka informācija par programmu šeit

FINNAIR CORPORATE PROGRAMME | FINNAIR

Reģistrējoties programmai un lidojot ar aviokompāniju Finnair, uzņēmums saņem arvien lielākas atlaides no publiski pieejamajiem aviokompānijas tarifiem (atlaides lielums atkarīgs no uzņēmuma lidojumu skaita un maršrutiem, bet minimālā atlaide ir 2%, maksimālā – 15%).

Programmas ietvaros uzņēmums ir aviokompānijas Sudraba, Zelta vai Platīna klients. Uzņēmuma korporatīvā klienta statuss tiek pārskatīts ik pēc 6 mēnešiem.

Sīkāka informācija par programmu šeit

FLYING BLUE | KLM, AIR FRANCE un vēl 18 SkyTeam alianses aviokompānijas

Reģistrējoties programmai un lidojot ar KLM, Air France vai citām partneraviokompānijām, kā arī nakšņojot kādā no programmas partnerviesnīcām, uzņēmums krāj punktus, kurus iespējams izmantot aviobiļešu iegādei vai lai iegādātos pakalpojumus no kāda no 130 programmas partneriem.

Biļetes par punktiem iegādāties iespējams pie aviokompānijām vai Flying Blue servisa centrā.

Sīkāka informācija par programmu šeit