Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

"Liels paldies par mums sagādāto iespēju aizlidot atpūsties!

 

Lidojums īss un labs.

Pie lidostas sagaidīja tūroperatora pārstāvis, katram ceļotājam tika izsniegta aploksne ar visa veida informāciju un norādīts autobusa numurs.

Ļoti patīkama un zinoša, konkrēta un laipna mūsu menedžere Ludmila. Var redzēt, ka ar lielu darba pieredzi un mīlestību pret savu darbu.

Apartamenti Ksenia labi. Tīri un vienkārši. Privātīpašums, saimnieks kārtīgs!

Vienīgais neapmierina, ka pēdējā izbraukšanas dienā visiem viesiem lika atbrīvot numuriņus jau plkst.10.00. Tas neder! Mēs varējām vēl atrasties pludmalē vai arī staigāt pa pilsētu - tā ir katra brīva izvēle, nevis sēdēt uz ielas vai saimnieka sētā!

Līdz jūrai gan vairāk par 800 m (kā bija teikts), bet tas mums šoreiz netraucēja, jo braukājām pa ekskursijām, līdz ar to nesanāca pabūt pludmalē kā vēlētos!

Runājot par ekskursijām.

Dubrovnika - maršruts jāpapildina vēl ar kādu apskates vietu kaut vai citu pilsētu. Patreizējais piedāvājums par niecīgu.

Albānija - pa ceļam uz Albāniju redzētās pilsētas bija interesantas, vēl varētu piedāvāt kādu apskates objektu, bet garais ceļš līdz Albānijai un tur redzētais, varētu teikt, bija nekas spīdošs. Jauka vieta Kruja.

Melnkalne - labi. Domāju, ka būtu daudz atsaucīgu gribētāju, jo, aizbraucot uz Melnkalni, nav jau vairs tik tālu, lai aizceļotu vēl mazliet un vairāk sevī sasmeltu patīkamu vietu baudījumu.”

    

Daina