Īsās brīvdienas Eiropā
Roma, Prāga, Barselona. Cenas no 309€


10 iemesli, kāpēc ceļojumu vai jebkuru tūrisma pakalpojumu ir droši, izdevīgi un ērti iegādāties tūrisma aģentūrā “Kolumbs”:

  1. Kolumbs ir vadošā tūrisma aģentūra Latvijā (pēc apgrozījuma, kopā ar saistīto uzņēmumu SIA “Averoja”). Uzņēmums sniedz gan ienākošā, gan izejošā tūrisma pakalpojumus gan Latvijā, gan pasaulē.
  2. Kolumbā ir iespēja iegādāties ceļojumu gan atpūtas nolūkam, gan biznesa vajadzībām, uz jebkuru vietu pasaulē.
  3. Kolumbs ir uzņēmums ar vairāk kā 17 gadu pieredzi Latvijas tūrisma tirgū, ar augsta līmeņa apkalpošanas standartiem tūrisma pakalpojumu sniegšanā.
  4. Kolumbs ir reģistrēts tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē kā tūrisma aģents un tūrisma operators ar reģistrācijas numuru TATO-2010-107, un aģentūrai ir klienta iemaksātās drošības naudas garantijas apdrošināšanas polise.
  5. Kolumbs ir starptautiskās tūrisma ķēdes „ITP Travel Management” biedrs.
  6. Kolumbs ir Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) biedrs.
  7. Kolumbam ir IATA aģenta statuss, kas dod iespēju klientiem piedāvāt visplašāko aviobiļešu klāstu visā pasaulē.
  8. Kolumbam ir 3 biroji – centra birojs Elizabetes 65-16, kā arī brīvdienu biroji Alfā un Spice, ar klientiem ērtu darba laiku - katru dienu 10:00-22:00.
  9. Kolumba klientiem divreiz gadā tiek piešķirts bonuss – iegādājoties ceļojumu vasaras sezonā, dāvanā var saņemt sauļošanās krēmu, savukārt ziemas sezonā – bezmaksas taksometru uz/no lidostas.
  10. Kolumba ceļojumu konsultanti ir eksperti savā jomā.